KPSS GY - GK - Eğitim

MEB Sınavları

ÖABT - Kpss A Lisans

YKS Sınavları

Diğer Sınavlar ve Testler

Testler > MEB Görevde Yükselme > Milli Eğitim Bakanlığı Disiplin Amirleri Yönetmeliği Deneme Sınavı

Soru 1
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Özel kalem müdürünün disiplin amiri aşağıdaki seçeneklerden hangisinde doğru olarak verilmiştir?
Soru 3
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Genel Müdürün disiplin amiri aşağıdaki seçeneklerden hangisinde doğru olarak verilmiştir?
Soru 5
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Savunma sekreterinin disiplin amiri aşağıdaki seçeneklerden hangisinde doğru olarak verilmiştir?
Soru 6
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Taşra Teşkilatındaki İl Milli Eğitim Müdürünün disiplin ve üst disiplin amirleri aşağıdaki seçeneklerden hangisinde doğru olarak verilmiştir?
Soru 7
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Yurtdışı teşkilatında görevli eğitim müşavirinin disiplin amiri aşağıdakilerden hangisidir?
Soru 8
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, merkez teşkilatının müsteşarlık biriminde görevli diğer personelin(Müsteşar ve Müsteşar yardımcıları dışındaki personel) disiplin amiri aşağıdakilerden hangisidir?
Soru 10
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Çınarcık İlçesi, Esenköy İlköğretim Okulunda çalışan sınıf Öğretmeninin disiplin ve üst disiplin amirleri aşağıdaki seçeneklerden hangisinde doğru olarak verilmiştir?
Soru 11
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, İç Denetim Birimi Başkanı’nın disiplin amiri aşağıdakilerden hangisidir?
Soru 12
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Bakırköy İlçesi, Melihşah Müdür Başyardımcısı’nın üst disiplin amiri aşağıdakilerden hangisidir?
Soru 13
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, Kızılcık İlçesi Öğretmenevi Müdürü’nün üst disiplin amiri aşağıdakilerden hangisidir?
Soru 15
MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği’ne göre, “İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün disiplin amiri ………., üst disiplin amiri ………………… ’dır.” ifadesinin doğru olabilmesi için boş bırakılan yerlere sırasıyla aşağıdakilerden hangisi gelmelidir?

NOT: Testlerin cevabını görebilmek için soruya ait şıklara tıklayınız.

Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen ;)

Benzer Testler

Anket

Sitemizi Değerlendiriniz...
Çok iyi
İyi
Çok kötü
Orta
Kötü
Anket Sonuçları

Üye çıkışı yapmak istediğinize emin misiniz?

Evet Eminim