YKS ve TYT Haberleri
Üniversite adaylarına uyarı
2014-ÖSYSye girecek adaylara, başvuru bilgilerini güncellemek için tanınan süre 31 Ocak Cuma gecesi saat 23.59da sona eriyor. 23 Martta YGSye girecek üniversite adayları T.C kimlik numaraları ve şifreleri ile bilgi güncellemesi yapabilir.
2014 YGS'ye doğru akılda tutulması gerekenler
Sevgili arkadaşlar 2014 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemine (ÖSYS) başvuru işlemleri 15 Ocak 2014 tarihinde tamamlandı; buna göre ortaya çıkan başvuru rakamlarına baktığımızda;
Üniversite adayları bu tarihe dikkat!
ÖSYM, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemine (ÖSYS) başvuran adayların bilgilerini 30 Ocaka kadar güncelleyebileceklerini bildirdi.
YGS Günü için YSK Açıklama Yaptı
Yüksek Seçim Kurulu (YSK), ÖSYMnin talebi doğrultusunda, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sırasında sesli duyuru yapılıp yapılmaması konusunun ilçe seçim kurullarınca değerlendirilmesini istedi.
FLAŞ! YGS KALKIYOR
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yeni üniversiteye giriş yöntemini açıkladı.
Üniversiteye girişte aranacak kriterler
Bakan Avcı, üniversiteye geçiş için lisedeki ders başarısı ile sportif, sanatsal, kültürel başarıların da değerlendirmeye alınacağını açıkladı. Avcı, bütün üniversiteler için aynı sınavın yapılmayacağını söyledi.
2014-ÖSYS Başvuru İşlemini Tamamlayan Adayların Dikkatine
2014-ÖSYS Başvuru İşlemini Tamamlayan Adayların Dikkatine -..
ÖSYSye 856 bin aday başvurdu..
2014 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemine (ÖSYS) başvuru işlemleri 2 Ocak 2014 tarihinde başlamıştır. Başvuru işlemleri 15 Ocak 2014 tarihinde sona erecektir.
YGS için başvurular 15 Ocakta sona eriyor..
YGS için başvurular 15 Ocakta sona eriyor
YGS İÇİN KORKUNÇ KAOS İDDİASI!
YGS SORULARI SIZDIRILACAK İDDİASI ! Geçtiğimiz yıllarda birçok sınav hakkında kopya ve soruların sızdırılması iddiaları öne sürülmüşken bir iddia da önümüzdeki sınav için geldi.
Yeni Üyelik  |  Şifremi Unuttum

Üye çıkışı yapmak istediğinize emin misiniz?